Święto Flagi i Konstytucji 3 maja świętowano w tym roku inaczej niż zazwyczaj.
W sobotę w asyście Straży Miejskiej bez udziału Mieszkańców uroczyście wciągnięto flagę na maszt przy pomniku bohatera narodowego marszałka Józefa Piłsudskiego. Przedstawiciele władz miasta złożyli również kwiaty pod posągiem. Solowym wykonaniem "Mazurka Dąbrowskiego" zachwycił Wiktor Sobkowiak.
Z kolei w niedzielę z okazji Święta Konstytucji 3 maja dzięki uprzejmości właścicieli pałacu w Krobowie Moniki Kucfir-Petryki oraz Jacka Petryki, złożono kwiaty przy tablicy upamiętniającej obecność w tejże posiadłości Józefa Wybickiego - autora hymnu państwowego.













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
3 dni temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
3 dni temu
Ogłoszenia