Mieszkańcy Grójca mają teraz jeszcze łatwiejszy dostęp do swoich przedstawicieli z klubu Prawa i Sprawiedliwości.
W każdy wtorek w godzinach 17:00 – 19:00 samorządowcy będą przyjmować mieszkańców w biurze przy ul. Osiedle Polna 9, 05-600 Grójec – wejście od tyłu budynku.
To doskonała okazja, aby poruszyć ważne dla społeczności tematy. Mieszkańcy mogą zgłaszać swoje problemy, pomysły i sugestie dotyczące rozwoju miasta czy też uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące bieżących projektów, uchwał i działań podejmowanych przez samorząd.













13 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
wczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia