11. maja gościnnie w SCENA RELAX w Warszawie odbyła się Gala finałowa Miss Nastolatek & Miss m. st. Warszawy 2023.
Gale poprowadził Wacław Tomalak (konferansjer, DJ), a swoimi występami uświetnili ją Aleksandra Markowicz Violin oraz Paweł Tur.
Korona oraz tytuł najpiękniejszej nastolatki Warszawy w 2023 roku trafił do 18-letniej Aleksandry Brzózki z Marek.
15-letnia Aleksandra Staszewska z Grójca została Miss Nastolatek Telewidzów Wm. st. Warszawy 2023 oraz Miss Nastolatek Gracji i Elegancji m. st. Warszawy 2023.
Laureatki konkursu oraz przyznane zielone karty pozwalają na dalszy udział w ogólnopolskim konkursie Polska Miss Nastolatek.












18 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
19 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
3 dni temu
Ogłoszenia