• Nowa inwestycja w Grójcu: apartamenty przy ul. Kolarska 8
  • Trakt Królewski w Grójcu
  • Szkoła jazdy Manewr Ośrodek Szkolenia Kierowców Grójec
  • Koszary Arche Hotel w Górze Kalwarii

Druga porażka Mazowsza Grójec w sezonie 2021/22

Mazowsze Grójec - KS Promna 2:3 (fot. Mateusz Adamski)
  • Perfumeria Tanellis & Biżuteria - Grójec Pasaż Intermarche
  • Szyte wnętrza - sklep z żaluzjami i zasłonami
  • Klucz Serwis - dorabianie kluczy do drzwi i samochodów

Po zdecydowanie najsłabszym meczu w tym sezonie, podopieczni Mariusza Lisieckiego ulegli na własnym boisku 2:3 (1:2) LKS Promna. Obie bramki dla Mazowsza strzelił Karol Prasek. Asystował mu Rafał Sobczak.

W sobotnim spotkaniu szkoleniowiec grójczan nie mógł skorzystać z dwóch podstawowych zawodników: obrońcy Arkadiusza Gałki (uraz kostki) oraz napastnika Damiana Rakoczego (wyjazd). W poczynaniach ofensywnych żółto-niebieskich szczególnie było widać brak tego drugiego. Trzeba też odnotować, że po ponad rocznej przerwie spowodowanej kontuzją na boisko wrócił defensywny pomocnik, Jarosław Tarwacki.

Mazowsze objęło prowadzenie w 24.minucie meczu. Po szybkim kontrataku Rafał Sobczak wypuścił w uliczkę Karola Praska, a młody snajper bez problemu umieścił piłkę w siatce. Goście odpowiedzieli błyskawicznie. Po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym futbolówkę wepchnął do bramki Jadacki.

Jeszcze przed przerwą podopieczni byłego zawodnika Mazowsza – Pawła Wysockiego – wyszli na prowadzenie. Po składnej akcji Kacpra Filewskiego pokonał były napastnik grójczan, Jakub Sosnowski.

Ten sam zawodnik podwyższył po przerwie na 1:3. Grójczanie nie potrafili zagrozić bramce rywali aż do 92.minuty, kiedy na indywidualny rajd zdecydował się Rafał Sobczak. Minął trzech rywali i podał prostopadle do Praska, który zdobył swoją drugą bramkę. Na szukanie gola wyrównującego było już jednak za późno, i druga porażka w tym sezonie stała się faktem.

Za tydzień Mazowsze czeka wyjazd na trudny teren Jodły Jedlni-Letnisko.

Mazowsze Grójec – KS Promna 2:3 (1:2)
Gole: Prasek (24., 90.), - Jadacki (26.), Sosnowski (40., 55.)
Skład Mazowsza: Filewski – Gotlib (79. Dulemba), Wierzbicki, Złoch, Prasek, Hurmenov, Sobczak, Ostrowski (68. Konopka M.), Derewicz, Kozłowski (63. Konopka J.), Jemioł (46. Tarwacki)




Komentarze (3)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują Zasady Komentarzy.


  • Alarm24 - zgłoś nam swój news