• Nowa inwestycja w Grójcu: apartamenty przy ul. Kolarska 8
  • Szkoła jazdy Manewr Ośrodek Szkolenia Kierowców Grójec
  • Koszary Arche Hotel w Górze Kalwarii
  • Trakt Królewski w Grójcu

Demonostracja przed Sądem Rejonowym w Grójcu

  • Klucz Serwis - dorabianie kluczy do drzwi i samochodów
  • Perfumeria Tanellis & Biżuteria - Grójec Pasaż Intermarche
  • Szyte wnętrza - sklep z żaluzjami i zasłonami

Wczoraj, 22 lipca, przed Sądem Rejonowy w Grójcu odbyła się demonstracja w obronie niezależności sądów w Polsce.

Od godziny 20 przed budynkiem sądu zaczęli gromadzić się mieszkańcy Grójca i okolicznych miejscowości, którzy nie zgadzają się z bardzo szybkimi zmianami wprowadzanymi przez Prawo i Sprawiedliwość. Demonstranci obawiali się, że proponowane przez partię rządzącą zmiany doprowadzą do złamania zasady podziału władz i do podporządkowania sądów w Polsce władzy wykonawczej.

W demonstracji wzięło udział łącznie około 60 osób, którzy o godzinie 21 zapalili świeczki, które ułożyli w napis "NIE" mający symbolizować brak zgody na próbę likwidacji niezależności władzy sądowniczej w Polsce.

Kolejny protest odbędzie się przed budynkiem sądu w Grójcu w niedzielę 23 lipca od godziny 20.

A. Kępka




Komentarze (48)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują Zasady Komentarzy.


  • Alarm24 - zgłoś nam swój news


  • Marek Kwieciński - Twój agent ubezpieczeniowy z Grójca

Najnowsze





  • Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc - Grójec

Popularne






Ostatnie komentarze






  • Miejsce na Twoją reklamę

Ogłoszenia

Miejsce na Twoją reklamę