II Wojna Światowa to bolesna karta historii Polski. W związku z przypadającą w tym roku 80. rocznicą wybuchu największego konfliktu zbrojnego w dziejach świata, Burmistrz Gminy i Miasta Grójec Dariusz Gwiazda wraz z Dowódcą 1. Grójeckiego Ośrodka Radioelektronicznego zapraszają do udziału w uroczystościach.
1 września 2019 (niedziela), start: 16:00
Rynek w Grójcu
W programie:
- Msza św. polowa
- apel pamięci zgodnie z ceremoniałem wojskowym z udziałem Orkiestry Wojskowej Garnizonu Dęblin
- wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i partyzanckich ze stowarzyszeniem Fletnia Pana.
Podczas wydarzenia rozdane zostaną śpiewniki, dostępne również wkrótce online: www.fletniapana.pl/spiewnik/.














22 godziny temu
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
24 godziny temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia