• Nowa inwestycja w Grójcu: apartamenty przy ul. Kolarska 8
  • Szkoła jazdy Manewr Ośrodek Szkolenia Kierowców Grójec
  • Koszary Arche Hotel w Górze Kalwarii
  • Trakt Królewski w Grójcu

8 nowych marek już wkrótce w Centrum Dekada Grójec

Dekada Grójec (fot. Grojec24.net)
  • Perfumeria Tanellis & Biżuteria - Grójec Pasaż Intermarche
  • Klucz Serwis - dorabianie kluczy do drzwi i samochodów
  • Szyte wnętrza - sklep z żaluzjami i zasłonami

Spółka Dekada prowadzi zaawansowane prace budowlane przy kolejnym budynku handlowym w Grójcu o powierzchni ok. 2500 mkw.

Jak informuje branżowy portal dlahandlu.pl, oddanie projektu zaplanowane jest na 2024 rok. W wyniku rozbudowy przestrzeń handlowa Dekady Grójec będzie wynosić łącznie ponad 13 000 mkw.

W nowej części Dekady Grójec swoją działalność będzie prowadzić 8 najemców. Sklepy i salony otworzą takie marki jak Ochnik, 4F, Apart, Ziko Optyk, Douglas, Action i RTV Euro AGD, w obiekcie będą działać także punkty gastronomiczne.

Nowi najemcy dołączą do działających już w Dekadzie Grójec sieci Jysk (ponad 1170 mkw.), Biedronka (ok. 1100 mkw.), Media Expert (ok. 800 mkw.), KiK (ok. 680 mkw.), Martes Sport (ok. 650 mkw.) czy Pepco (ok. 580 mkw.). Ofertę centrum tworzą również sklepy: Empik, Smyk, Diverse, CCC, Takko Fashion, Kaes., Rossmann, E-papierosy, Midi Zoo, Marilyn. W marcu do oferty centrum dołączyła marka Hebe.

Wszystkie lokale posiadają wejścia bezpośrednio z parkingu obsługującego 180 samochodów. Na terenie centrum mieści się również food truck oraz ogólnodostępny punkt odbioru przesyłek i bankomat – czytamy na łamach dlahandlu.pl.

Czytaj więcej
W środę otwarcie Castoramy Smart w Grójcu

Po godzinach

W środę otwarcie Castoramy Smart w Grójcu

W najbliższą środę, 17 kwietnia Castorama zaprasza mieszkańców Grójca i okolic na otwarcie nowego sklepu. Do 20 kwietnia na klientów czekają liczne promocje i loteria konkursowa, w której do wygrania będzie voucher na 5000 zł na zakupy w Castoramie oraz 60 atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Tagi:




Komentarze (5)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują Zasady Komentarzy.


  • Alarm24 - zgłoś nam swój news


  • Marek Kwieciński - Twój agent ubezpieczeniowy z Grójca

Najnowsze





  • Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc - Grójec

Popularne





  • Miejsce na Twoją reklamę

Ostatnie komentarze






  • Miejsce na Twoją reklamę

Ogłoszenia

Miejsce na Twoją reklamę