Drodzy Mieszkańcy, rok 2019 jest wyjątkowo ważny dla Gminy i Miasta Grójec - obchodzimy 600-lecie nadania praw miejskich.
Przeżywając wspólnie ten niezwykły rok z życia miasta, chcemy propagować historię - odkryć mniej znane aspekty naszej przeszłości, umacniać poczucie dumy i wspólnoty, okazać pamięć oraz szacunek osobom i instytucjom związanym z naszą Małą Ojczyzną.
W związku z tym Urząd Gminy i Miasta Grójec wraz z jednostkami organizacyjnymi przygotował dla Państwa harmonogram Uroczystych Obchodów Jubileuszu.
Zachęcam wszystkich Mieszkańców Gminy i Miasta Grójec do wzięcia udziału w przygotowanych uroczystościach. Harmonogram został opracowany tak, aby każdy mógł w nim znaleźć coś interesującego dla siebie. Mam nadzieję, że w tym okresie wszyscy poczujemy radość i dumę z bycia Mieszkańcami Naszego Miasta.
Nasze miasto jest jedną z najstarszych osad na południowym Mazowszu. W 1419 roku Grójec z nadania księcia mazowieckiego Janusza I Starego stał się miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego.
Dariusz Gwiazda - Burmistrz Gminy i Miasta Grójec

















22 godziny temu
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
24 godziny temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia