Burmistrz Gminy i Miasta Grójec wraz Grupą PGE zapraszają Mieszkańców na Kino Plenerowe w ramach obchodów Jubileuszu 600-lecia Grójca.
23 sierpnia (piątek), godz. 20:30
Plac Rejonu Energetycznego za budynkiem PGE Obrót S.A. przy ul. Mogielnickiej 32 w Grójcu
Na miejscu: leżaki, krzesła i trawnik (można zabrać własny koc)
W przypadku deszczu seans odbędzie się 30 sierpnia.
Film, który zostanie zaprezentowany to "Najlepszy", który ukazuje kluczowy fragment biografii Jerzego Górskiego – chluby polskiego sportu wyczynowego, człowieka, który walkę w USA w 1990 r. o tytuł mistrza świata w podwójnym triatlonie poprzedził dramatyczną walką z demonami własnej przeszłości.














wczoraj, 17:16
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
wczoraj, 15:48
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia