Cztery koty wkrótce w nowej odsłonie! 

Nowy lokal w trakcie remontu - więcej miejsca, więcej stołów bilardowych oraz dużo więcej świetnej zabawy!

Pub cztery koty od niedawna jest niestety zamknięty. Na początku września lokal zostaje otwarty w zupełnie nowej odsłonie i lokalizacji.

Prace remontowo - wykończeniowe mają zostać ukończone do końca miesiąca.  

 

 

- Do dyspozycji klientów zostanie oddany obiekt o powierzchni około 200m2. Zamierzamy organizować koncerty, imprezy tematyczne oraz różne przyjęcia okolicznościowe ; urodziny, chrzciny, komunie itp. Nowe Cztery Koty to też nowy, 7-metrowy bar oraz więcej stołów billardowych. Zapraszamy wszystkich gorąco na otwarcie lokalu. - komentował właściciel lokalu, pan Robert 

 

 

W skutek awarii rury w instalacji doszło do zalania całego sufitu w starym lokalu co było powodem do przedwczesnego zamknięcia pubu. Tuż za budynkiem starych Czterech Kotów trwa remont nowej grójeckiej imprezowni. 

 

Więcej informacji już wkrótce.