Burmistrz Grójca z wotum zaufania i absolutorium za 2025 rok

25 czerwca 2026 r. podczas sesji Rady Miejskiej, radni udzielili Burmistrzowi Gminy i Miasta Grójec zarówno Wotum Zaufania, jak i Absolutorium.

Wotum zaufania zostało udzielone po rozpatrzeniu Raportu o stanie Gminy za 2025 rok, który podsumowuje najważniejsze działania samorządu, realizowane inwestycje, wykonanie programów i strategii oraz efekty pracy urzędu i jednostek organizacyjnych. Z kolei absolutorium potwierdza prawidłowe wykonanie budżetu Gminy w 2025 roku.

Decyzje radnych to wyraźny sygnał akceptacji dla kierunku prowadzonej polityki samorządowej oraz pozytywnej oceny działań podejmowanych w minionym roku. To również potwierdzenie stabilnego i odpowiedzialnego zarządzania finansami gminy.